"Jewish heritage in Warsaw". Międzynarodowe porządkowanie cmentarza żydowskiego przy ul. Okopowej w Warszawie wraz z warsztatami edukacyjnymi. 11-30 lipca 2018.


FORMULARZ DO ZAPISÓW:  https://goo.gl/forms/SyXMYEYRu3LQDulX2

 

Ruszamy z kolejnym projektem wolontariackim na cmentarzu żydowskim w Warszawie przy ul. Okopowej.  Termin prac porządkowych to 11 - 30 lipca 2018 roku. Prace porządkowe odbywać się będą w ciągu całego tygodnia w godz 10-16  za wyjątkiem piątków, sobót oraz niedzieli 22. lipca, kiedy obchodzone jest święto Tisza beAw.

 

Międzynarodowy projekt zaangażuje grupę kilkudziesięciu osób z całego świata. Praca wolontariuszy nie będzie polegała tylko na oczyszczaniu zabytkowej nekropolii: w programie przewidziane są również spotkania poświęcone historii i kulturze żydowskiej .

 

W projekcie wezmą udział osoby różnych narodowości i w różnym wieku, wszystkich łączy chęć pomocy i poznania cmentarza, kultury i miejsca w jakim jest osadzony.  Zachęcamy do dołączenia się do grupy międzynarodowych wolontariuszy. To dobra okazja by odkryć to miejsce od innej strony a przy okazji poznać nowych ludzi i zrobić wspólnie coś pożytecznego. Na każdego wolontariusza czeka sprzęt, para rękawic oraz ciepły posiłek po skończonej pracy. Zapisy już trawają : https://goo.gl/forms/SyXMYEYRu3LQDulX2

 

W programie prócz prac porządkowych: spacery z oprowadzaniem po cmentarzu, wizyty w synagodze warszawskiej oraz muzeum POLIN. Ponadto zwiedzanie Warszawy z przewodnikami, warsztaty kulinarne oraz wyjścia na potańcówki. Dokładny program zostanie przekazany zapisanym uczestnikom projektu.

 

Zapraszamy!

 

 
Projekt w języku angielskim.

Wolontariusze zostaną zaopatrzeni w niezbędne narzędzia oraz rękawiczki ochronne. 

Kontakt: wolontariat@dziedzictwo.org

 

 

?Partnerzy:

 

        

Dorzuć się
+ -

To nie jest poprawny adres email